Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy óvodánk két rangos elismerésben is részesült az Állatvédelmi Témahét pályázatain! 

Gyermekeink lelkes munkájának és kreativitásának köszönhetően
Szívből gratulálunk minden kis alkotónknak – rendkívül büszkék vagyunk rájuk! 
Külön öröm számunkra, hogy a pályázatok során a gyerekek játékos formában ismerkedhettek meg az állatvédelem fontosságával. Hiszünk abban, hogy már egészen kicsi korban érdemes megtanítani a felelősségteljes gondoskodást, az empátiát és a természet iránti szeretetet. 















